PODPORA UŽIVATELŮ

 

NASTAVENÍ PRO EL. POŠTU

Pro schránky s adresami @orgman.net, @orgman.cz, a @okr.orgman.cz

E-mail: Doporučujeme nastavit poštovního klienta tak aby po stažení byla zpráva z internetového adresáře vymazána a nepoužívat automatické zasílání zpráv o doručení

Stahování zpráv: POP3 a IMAP - IP adresa 109.105.43.60 (server "orgman.net"); SMTP server - IP adresa "domovského serveru" (ten, který používáte pro připojení k Internetu a odesílání el. pošty).

Výše uvedené nastavení bude pro adresy na doméně orgman.cz funkční jen do konce roku 2017 ! Počátkem roku 2018 začne doména orgman.cz fungovat jako maiiový alias domény skolyjm.cz. Adresy @orgman.cz bez označení okresu zůstanou nadále funkkční, pokud požádáte o aktivaci sběrné schránky @skolyjm.cz, do které bude pošta z adresy @orgman.cz automaticky doručována. Aktivací získáte přístup k el. poště přes webový prohlížeč a funkční je i POP3 a IMAP při níže uvedeném nastavení. Žádost o aktivaci stačí zaslat mailem na adresu podpora@orgman.info (netýká se těch, kteří již schránku na níže uvedených doménách užívají).

 

Pro schránky s adresami @skolyjm.cz, @orgman.info, @1c.cz, @ic1.cz a @vranovskaplaz.cz

E-mail: Přihlášení k el. poště pro registrované uživatele - www.webmail.forpsi.com (práce s maily je obdobná jako na "Seznamu")

Stahování zpráv: POP3 - pop3.forpsi.com; IMAP - imap.forpsi.com; SMTP - smtp.forpsi.com nebo IP adresa "domovského serveru" který používáte pro připojení k Internetu a odesílání el. pošty.

 

 

NASTAVENÍ PRO WEB

WWW stránky jsou optimalizovány pro většinu webových prohlížečů na počítačích, tabletech i chytrých mobilních telefonech. Lze je snadno načíst i při pomalejším internetovém připojení. Většina stránek je navržena jako jednostránkové dokumenty. Nastavíte-li okraje pro tisk 15 mm zabere vytištěná webová stránka odpovídající počet stran formátu A4.

FTP přístup pro editaci webů hostujících na serverech "SIS Znojmo": Hostitelský server "orgman.net" (doména sisznojmo.cz a další).

 

 

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

1. Přečtěte si odpovědi na časté dotazy na www.orgman.info/dotazy.

2. Zkontrolujte uživatelské nastavení na www.orgman.info/podpora.

3. Teprve pak kontaktujte správu systému - podpora@orgman.info.

Vzdálená správa počítače je možná po domluvě. Pro tuto činnost je třeba stáhnout a instalovat program uložený zde.

 

 

 

 1.info Praha Vranov Znojmo Služby Domény Školství Kontakty Odkazy 

Aktualizováno 05.11.2017  Responzivní web přístupný pro mobilní telefony a zrakově postižené dle vyhl. č. 64/2008 Sb.  ©